AUBRIVIEW

O mnie

Kilka słów o mnie. Jestem fotografką – jedno z moich najprzyjemniejszych hobby oraz social media manager. Poprzednio pracowałam jako kelnerka, sprzedawca, customer service oraz przedstawiciel handlowy, także w pracy pod presją czasu czuję się jak delfinek w wodzie.

Największą przygodę z fotografią rozpoczęłam po skończeniu Akademii fotografii w Warszawie. Prywatnie pomieszkuję w USA i w Polsce. Miłość do podróżowania stale we mnie kwitnie. Zwiedziłam już Florydę, Islandię, Włochy, Ukrainę oraz moje ukochane Chicago. Kocham ładne obrazki, a podróże stale dostarczają mi adrenaliny poznawania i niezwykle wpływają na wyobraźnię.

Z łatwością nawiązuję kontakty z nowymi osobami. Dogadam się z każdym. Jestem ekstrawertyczką, więc poznawanie ludzi jest dla mnie przyjemnością. To, że urosłam na dobre 161cm daje mi duże plusy. Zawsze słyszę „nawet nie wiem kiedy Pani zrobiła te zdjęcia”. Potrafię się dobrze wmieszać w towarzystwo, i dobrze się z tym towarzystwem bawić, tak żeby finalnie zachwycać nieoczywistymi ujęciami.

hej, tu Kinga, Aubriview

Kocham najbardziej moją rodzinę i przyjaciół oraz moje 2 labradory Kokę i Boba plus 3 buldożki francuskie Theodora, Heńka oraz Kryśkę. Bliscy powiedzą o mnie : indywidualistka, wulkan pozytywnej energii, optymistka,  wysoko wrażliwa, marzycielka. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Kiedy ktoś stawia mi przeszkody, mówię wtedy „no to patrz”. Tak, jestem nieustraszona, nie do zatrzymania. Oczywiście szanuję przy tym zdanie drugiego człowieka i zachowuję się kulturalnie.

Uczyłam się od najlepszych. Mam za sobą udział w warsztatach fotografii ślubnej u Malachite Meadow, Krzyśka Krawczyka, Szymona Olmy, Łukasza Ostrowskiego oraz Łukasza Sienkiewicza.

Miało być kilka słów, no tak, ups! To jeszcze dodam na zakończenie, ze jestem bardzo rozgadana, niezręcznej ciszy ze mną nigdy nie doświadczycie.

Podróżnicze stories

Chicago

Floryda

Islandia

Strona stworzona przez INcode